رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

بیلت سی آی اس فعلا در اوج
بازار صادرات بیلت سی آی اس؛

بیلت سی آی اس فعلا در اوج

دو هفته اخیر بازار صادرات بیلت سی آی اس چندان فعال نبوده ولی عرضه کننده ها قیمت ها را بالا نگه داشته اند. البته انگیزه آن ها برای افزایش قیمت کمتر شده و باید تا زمانی که روند بازار جهانی قراضه روشن شود صبر کنند. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از […]

دو هفته اخیر بازار صادرات بیلت سی آی اس چندان فعال نبوده ولی عرضه کننده ها قیمت ها را بالا نگه داشته اند. البته انگیزه آن ها برای افزایش قیمت کمتر شده و باید تا زمانی که روند بازار جهانی قراضه روشن شود صبر کنند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از دنیای معدن، قیمت پیشنهادی بیلت سی آی اس ۳۹۰ دلار هر تن فوب است و برخی از عرضه کننده ها به دنبال ۴۰۰ دلار هر تن فوب می باشند.

 در خاورمیانه خریدارها گزینه جایگزین زیادی ندارند از این رو عرضه کننده های سی آی اس بر قیمت ها پافشاری می کنند. چینی ها قدرت رقابت ندارند و ایران بیشتر در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس می تواند فروش خوبی داشته باشد. از این رو همچنان این گزینه اصلی ترین گزینه خریداران است.

پیش بینی رشد قیمت قراضه می توان بیلت سی آی اس را بالا نگه دارد. اخیرا در مصر نیز معاملات کوچکی در ۴۱۰ تا ۴۱۴ دلار هر تن سی اف آر برای بیلت سی آی اس نهایی شد. الجزایر نیز در ۴۳۰ دلار هر تن سی اف آر خرید کرد و ترک ها با وجود ابهام در بازار عقب نشسته اند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی