رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

4 هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی اختصاص یافت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی استان که می توانند با حفظ بازار به حیات خود ادامه دهند اختصاص پیدا کرده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایرنا، علی اوسط هاشمی روز سه شنبه در بازدید از اداره کل تامین اجتماعی سیستان […]

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای فعال کردن واحدهای صنعتی استان که می توانند با حفظ بازار به حیات خود ادامه دهند اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایرنا، علی اوسط هاشمی روز سه شنبه در بازدید از اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان این اداره ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و اظهار اندوه به خاطر برخورد قطار مشهد اظهار داشت: هم اینک از چهار هزار میلیارد ریال اختصاص یافته به منظور فعال کردن واحد های تولیدی و واحدهای صنعتی این استان هزار میلیارد ریال آن تعیین تکلیف شده است.
وی تصریح کرد: واحد های تولیدی و واحدهای صنعتی که با خط قبلی قادر به ادامه فعالیت نیستند می توانند نسبت به تغییر خط تولید خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: این واحد ها باید محصول جدیدی را که بازار تقاضا داشته باشد مورد توجه قرار دهند.
وی افزود: هر فردی که توانایی این را داشته باشد که واحد تولیدی را با اطمینان از بازار مصرف راه اندازی کند قطعا حمایت می شود.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت تدبیر و امید نهایت توجه خود را بر خارج کردن کشور از رکود معطوف کرده است.
هاشمی اظهار داشت: دولت یازدهم با تمام توان از واحدهای تولیدی که بتوانند بازار خود را حفظ کنند حمایت می کند.
وی تصریح کرد: واردات در دوران گذشته به حدی بوده که به واحد های تولیدی ما ضربه وارد کرده است.
وی افزود: متاسفانه دورانی که نفت را به قیمت بسیار زیادی در بازار های جهانی به فروش می رساندیم اجناس بی کیفیت را وارد کشور می کردند.
وی بیان کرد: پروژه های بسیار بزرگی در سیستان و بلوچستان در حال انجام است و این استان در مسیر توسعه قرار گرفته است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: میلیارد ها تومان در این استان توسط بخش خصوصی در حال سرمایه گذاری است.
هاشمی اظهار داشت: مهمترین وظیفه سازمان تامین اجتماعی عدالت اجتماعی است که باید این سازمان این وظیفه خطیر را که به او محول شده به خوبی انجام دهد.
وی بیان کرد: دفاع از حقوق کارفرما و کارگر بر عهده سازمان تامین اجتماعی است که باید این وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز گفت: سازمان تامین اجتماعی در این استان در حوزه ی بیمه ای ۱۴ شعبه ثابت ۱۰ شعبه ادواری و ۲ کارگزاری دارد که یک کارگزاری آن در مرحله افتتاح است.
غلامحسن خسروی جوان اظهار داشت: درخواست ۴ کارگزاری را به جهت ارائه خدمات بیمه ای در بخش خصوصی از تهران داشتیم تا مشکلات بیمه شدگان برطرف شود.
وی تصریح کرد: ۶۸۶ هزار و ۵۵۷ نفر بیمه شده ی اصلی، تبعی و مستمری بگیران در سیستان و بلوچستان وجود دارد که معادل ۲۵ درصد جمعیت این استان را شامل می شوند.
وی بیان کرد: ۳۶۶ نفر پرسنل در سیستان و بلوچستان به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند.
وی افزود: ۶۱۸ هزار و ۷۳۵ بیمه شده ی اصلی و تبعی و ۶۷ هزار و ۸۲۲ نفر مستمری بگیران تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان هستند.
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۵۰ میلیارد ریال در حوزه بیمه ای و ۱۶۰ میلیارد ریال در بخش درمان در سطح استان در هر ماه هزینه می شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی