رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت

« چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت » با حضور متخصصین برجسته داخلی و بین المللی در دانشگاه صنعتی شریف ۱ و ۲ دی برگزار خواهد کرد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت در دو بخش علمی- کاربردی و علمی- […]

« چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت » با حضور متخصصین برجسته داخلی و بین المللی در دانشگاه صنعتی شریف ۱ و ۲ دی برگزار خواهد کرد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت در دو بخش علمی- کاربردی و علمی- پژوهشی، دی ماه امسال و با تلاش دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف، برگزار خواهد شد.
محور موضوعی این همایش «ارتقای نظام های مدیریتی در سازمان های ایرانی همسو با اقتصاد درون زا و برون گرا» است. در بخش علمی- کاربردی این محور موضوعی در زمینه های مختلفی مانند ارتقای قابلیت های سازمانی در تولید و ارائه خدمات و همچنین قابلیت های مورد نیاز در تعاملات بین المللی مرتبط با نیازهای کاربردی سازمان های ایرانی مورد توجه قرار خواهد گرفت. همچنین در بخش علمی-پژوهشی، کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی، رهبری و رفتار سازمانی، مدیریت مالی، مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات، مدیریت راهبردی و رقابت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت بازاریابی و ارتباط با مشتریان، اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت، حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی و کارآفرینی از جمله محورهای تخصصی این همایش است.
بخش علمی- پژوهشی چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت طی روزهای ۱ و ۲ دی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. همچنین بخش علمی – کاربردی این کنفرانس ۶ تا ۸ دی امسال با عنوان گردهمایی بزرگ مدیران و متخصصان مدیریت در سالن همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.
سخنرانی اساتید میهمان از دانشگاه‌های داخلی و خارجی، ارائه مقالات برگزیده، برگزاری کارگاه ها و همایش های آموزشی، نمایشگاه کتب مدیریت، میزگردهای تخصصی، ارائه تجارب مدیریتی موفق سازمان‌های کشور و برگزاری نمایشگاه تخصصی از جمله برنامه هایی است که برای این بخش از چهاردهمین دوره همایش بین المللی مدیریت در نظر گرفته شده است.
برگزاری همایش مطابق با استانداردهای علمی و آموزشی دانشگاه صنعتی شریف، حضور در کارگاه‏ های آموزشی اساتید برجسته مدیریت کشور، آشنایی و ارتباط با جامعه اساتید و متخصصان مدیریت کشور، آشنایی با چگونگی پژوهش در مدیریت و مقاله نویسی و اطلاع از طرح ‏های پژوهشی سازمان‏های کشور و امکان برقراری ارتباط و تعریف طرح های پژوهشی، اعطای گواهینامه از سوی دانشگاه صنعتی شریف به کلیه شرکت‏ کنندگان از جمله مزایای حضور در این همایش است.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.irimc.com مراجعه کنند.
چهاردهمین دوره همایش بین‌المللی مدیریت در دانشگاه صنعتی شریف چهاردهمین دوره همایش بین‌المللی مدیریت در دانشگاه صنعتی شریف

چهاردهمین دوره همایش بین‌المللی مدیریت در دانشگاه صنعتی شریف

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی