رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

حضور وزرای اقتصادی ایران و مدیران شرکت های جهانی
در دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی صورت می گیرد؛

حضور وزرای اقتصادی ایران و مدیران شرکت های جهانی

دومین اجلاس بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران (IMIS2)، روزهای ۲۰ تا ۲۱ آذر ماه جاری در تهران برگزار می شود. در این اجلاس، وزرای اقتصادی ایران و مدیران عامل شرکت های جهانی به عنوان سخنران کلیدی حضور دارند. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از دنیای معدن، این اجلاس دو […]

دومین اجلاس بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران (IMIS2)، روزهای ۲۰ تا ۲۱ آذر ماه جاری در تهران برگزار می شود. در این اجلاس، وزرای اقتصادی ایران و مدیران عامل شرکت های جهانی به عنوان سخنران کلیدی حضور دارند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از دنیای معدن، این اجلاس دو روزه که با حضور مقامات عالی کشور و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود، تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی و همچنین مدیران عامل و کارشناسان داخلی حضور خواهند داشت. سخنرانان کلیدی این اجلاس در بخش ایران وزرای اقتصادی ایران یعنی، وزرای صنعت معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی و نیز رییس کل بانک مرکزی،‌ مدیران عامل شرکت ملی گاز و راه آهن جمهوری اسلامی و سازمان بنادر و دریانوردی هستند و در بخش خارجی نیز مدیران عامل شرکت های اس ام اس گروپ از آلمان، جِی اس سی اگزیار از روسیه،‌ اِن آر جی و میگا از استرالیا و همچنین مدیران ارشد شرکت های اتوتک فنلاند و سازمان معادن و نفت استرالیا حضور دارند. مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو نیز ریاست این اجلاس را برعهده دارد.
همچنین برگزاری نمایشگاه بین المللی،‌ از جمله برنامه های است که در حاشیه این اجلاس برپا می شود و در آن شرکت های داخلی و خارجی، به معرفی توانمندهای خود می پردازند. حضور نمایندگی های اصلی شرکت های بزرگ معدنی جهان، از جمله نکات قابل توجه این رویداد بین المللی محسوب می شود.
دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران با موضوع «توسعه و سرمایه گذاری» و با هدف تقویت همکاری ها، عملی شدن برنامه های این بخش، جذب سرمایه خارجی و آگاهی از جدیدترین دستاوردهای جهان در این حوزه برپا می شود.
اجلاس نخست معدن و صنایع معدنی ایران (IMIS1) در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد سال گذشته برگزار شد که با استقبال شرکت های داخلی و خارجی همراه بود. آن رویداد،‌ میزبان ۱۱۸ مدیر و کارشناس خارجی از ۴۲ شرکت و ۲۰ کشور بود و مدیران شرکت های معتبر معدنی و صنایع معدنی دنیا از جمله Rio Tinto،‌ Outotec، MCC،‌ Danielli،‌Hatch،‌ Tenova و … به ارایه مطالب و برنامه های خود پرداختند. همچنین حضور هزار مدیر و کارشناس از ۲۳۰ شرکت داخلی، طیف متنوعی از میهمانان اجلاس را ایجاد کرده بود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی