رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

تجهیز مدارس به سیستم گرمایش مرکزی

یعقوب‌علی عبادی ، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر سرد شدن هوا و لزوم استانداردسازی سیستم گرمایشی ، گفت: بر اساس آخرین بررسی‌های انجام گرفته حدود ۷۲ درصد سیستم گرمایشی مدارس استان استاندارد است و این مدارس از سیستم گرمایش مرکزی استفاده می‌کنند. به گزارش گروه صنعت تاسیسات […]

یعقوب‌علی عبادی ، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر سرد شدن هوا و لزوم استانداردسازی سیستم گرمایشی ، گفت: بر اساس آخرین بررسی‌های انجام گرفته حدود ۷۲ درصد سیستم گرمایشی مدارس استان استاندارد است و این مدارس از سیستم گرمایش مرکزی استفاده می‌کنند.
به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه ۲۸ درصد باقی مانده مدارس نیز با استفاده از بخاری‌های استاندارد گرم می‌شوند، افزود: برای تامین سوخت مشکلی وجود ندارد و تمهیدات لازم برای سوخت‌رسانی به مناطق صعب‌العبور و کوهستانی اندیشیده شده است.

عبادی تصریح کرد: این مدارس در همه مناطق استان پراکنده بوده و شامل روستاهای دوردست و کم‌جمعیت است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته از سوی وزارت آموزش و پرورش، سیستم گرمایشی آن‌ها بهبود می‌یابد. و به سیستم گرمایش مرکزی تبدیل می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: همکاری و هماهنگی‌های لازم با اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس انجام گرفته شده است تا شاهد سیستم گرمایشی استاندارد در همه مدارس استان باشیم.
وی اظهار کرد: در گذشته برای تامین گرما در برخی مدارس روستایی از بخاری‌های تابشی استفاده می‌شد که باید تاکید کرد این بخاری‌ها هم‌اکنون کاربردی نداشته و پکیج و بخاری استاندارد جایگزین آن شده است.
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: بر اساس جدول زمان‌بندی و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، همه مدارس تا حدود دو سال آینده به سیستم گرمایشی استاندارد ترجیحا سیستم گرمایش مرکزی مجهز خواهند شد.
وی با بیان اینکه گستره آموزش و پرورش به اندازه همه آبادی‌ها و روستاهایی است که مردم زندگی می‌کنند و تعلیم و تربیت می‌بینند، اظهار کرد: در حال حاضر ۶۴ مدرسه با کمتر از پنج دانش‌آموز، ۲۰ مدرسه با چهار دانش‌آموز و ۹ مدرسه با یک دانش‌آموز فعالیت دارند که این خود نشان‌دهنده گستره آموزش و پرورش و فعالیت‌های آن است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی