رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: یکی از ابزارهایی که موجب توسعه صادرات غیر نفتی می شود، برند سازی است. به گزارش گروه صنعت و معدن  ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، سید حسن حسینی محمدی روز یکشنبه در کارگاه یک روزه ‘اهمیت فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند و علائم تجاری […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: یکی از ابزارهایی که موجب توسعه صادرات غیر نفتی می شود، برند سازی است.

به گزارش گروه صنعت و معدن  ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، سید حسن حسینی محمدی روز یکشنبه در کارگاه یک روزه ‘اهمیت فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند و علائم تجاری و ثبت اختراع و حقوق مالکیت صنعتی’ در بوشهر افزود: موضوع برند و اهمیت آن در وضعیت کنونی که میزان عرضه بیش از تقاضا است بسیار اهمیت دارد.
وی با بیان اینکه برای نفوذ در بازار باید بازاریابی صحیح و برند سازی کرد اظهار کرد: باتوجه به برنامه های کشور برای توسعه صادرات غیر نفتی و دوری از وابستگی اقتصاد کشور به نفت برای حضور موفق در بازار های بین المللی باید از ابزار برند استفاده کرد.
حسینی محمدی بیان کرد: برند باید ساده، شکیل و قابلیت به خاطر سپردن را داشته باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برند سازی در بین بازارهای داخلی و بین المللی موجب کاهش حساسیت قیمت می شود و تنها به دلیل خوشنامی و شناخته شدن این برند کالا را خریداری می کنند.
در این کارگاه آموزشی بیش از ۸۰ شرکت و بنگاه اقتصادی حضور داشتند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی