رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران
در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 95؛

۳۸ میلیارد ریال سود واگذاری های وتوصا

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۵ معادل ۳۸ میلیارد ریال سود کسب کرد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از اکو ویژن، شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه […]

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۵ معادل ۳۸ میلیارد ریال سود کسب کرد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از اکو ویژن، شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۵ را با سرمایه یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال، به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در ماه گذشته تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال و ارزش بازار یک هزار و ۴۹۳ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده این شرکت در ماه گذشته معادل ۶۳ میلیارد و ۳۰۴ میلیون ریال کاهش یافت و به یک هزار و ۲۶۸ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال رسید و ارزش بازار آن نیز با مبلغ ۲۹۲ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال کاهش، معادل یک هزار و ۲۰۱ میلیارد و ۵۹۸ میلیون محاسبه شد.

“وتوصا” در این مدت تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال به مبلغ ۱۰۲ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت معادل ۳۸ میلیارد ریال سود کسب کرد.

این شرکت طی همین دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با ب های تمام شده ۵۲۴ میلیون ریال خریداری کرد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی