رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

بهره برداری 16هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک:

بهره برداری ۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی

۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۶هزارمیلیارد تومان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده است . به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی […]

۱۶هزار طرح ایجادی و توسعه ای صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۶هزارمیلیارد تومان در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده است .

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی شهرستان های ساوه و زرندیه اعلام کرد: در ۳ سال از عمر دولت تدبیر و امید ۱۲۴ قرارداد تخصصی در حوزه سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت با ارزشی بالغ بر۳٫۶ میلیارد دلار به ثبت رسیده است که این قرادادهای مشترک بین ایران و سایر کشورها نقش بسزایی در ایجاد تولید صادرات گرا و تامین نیاز داخلی کشور دارد.

علی یزدانی اظهارداشت: در این سه سال، ۱۶ هزار طرح ایجادی و توسعه ای با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۰ هزار نفری در کل کشور به بهره برداری رسیده است‌.
یزدانی گفت: استان مرکزی ظرفیت های خاص و منحصر بفردی در تولید و استقرار واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی دارد که رفع برخی مشکلات این واحدها در افزایش تولید و ایجاد اشتغال های پایدار بسیار موثر است.
وی گفت: برنامه ریزی های کلان صورت گرفته در ستاد حمایت از سرمایه گذاری و کمیته نظارت بر اعطای تسهیلات و رونق تولید نقش بسزایی در راه اندازی واحدهای راکد و بازگشت آنان به چرخه تولید و رفع معضل بیکاری دارد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور۷ هزار و ۵۰۰ بنگاه راکد و زیرظرفیت برای رونق بخشی و ایجاد اشتغال مولد و رفع بیکاری به وزارت صنعت، معدن و تجارت سپرده شده که برای تحقق این مهم برنامه ریزی های اساسی صورت گرفته است.
وی گفت: شهرک صنعتی زرندیه به سبب وجود زیرساخت های مناسب و نزدیکی به راه آهن و فرودگاه یکی از بهترین و تخصصی ترین شهرک ها و نواحی صنعتی کشور است.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران روز سه شنبه با حضور در استان مرکزی از واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی غرق آباد، مامونیه، زاویه، خرقان و ناحیه صنعتی پرندک شهرستان های ساوه وزرندیه بازدید کرد.
یزدانی در این بازدیدها که مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی، فرمانداران شهرستان زرندیه و مقام های محلی و استانی حضور داشتند از نزدیک در جریان وضعیت زیرساخت های عمرانی این شهرک ها و همچنین نحوه فعالیت واحدهای صنعتی مستقر در این مناطق قرار گرفت.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی