رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

پرداخت تسهیلات به 117 واحد صنعتی زنجان
رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت استان:

پرداخت تسهیلات به ۱۱۷ واحد صنعتی زنجان

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به ۱۱۷ واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق […]

رییس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون در استان به ۱۱۷ واحد صنعتی در استان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از ایسنا، حبیب‌الله عباسی اظهار کرد: تاکنون بالغ بر یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای صنعتی استان زنجان پرداخت شده و با گذشت شش ماه از اجرای طرح رونق تولید در استان زنجان، تاکنون ۱۱۷ واحد صنعتی از این اعتبارات بهره‌مند شده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد ۴۲۹ واحد صنعتی در استان به میزان چهار هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی شده‌‍اند.

عباسی با بیان اینکه هم‌اکنون ۲۵۴ مورد واحد در دست بررسی بانک قرار دارد، خاطرنشان کرد: از این ۲۵۴ مورد پرونده در دست بررسی، ۸۳ مورد به میزان ۴۴۰ میلیارد ریال منجر به عقد قرارداد شده است و این تسهیلات از بانک‌های ملی، صنعت و معدن، تجارت، صادرات، ملت، سپه، رفاه، توسعه تعاون و کشاورزی پرداخت شده است.

وی با اشاره به میزان عملکرد طرح رونق تولید در استان، تصریح کرد: طرح رونق تولید در استان از اوایل خردادماه آغاز  شده که تاکنون به ۲۴۰ واحد تولیدی در بخش‌های صنعتی و کشاورزی تسهیلات به میزان یک هزار و ۶۹۰ میلیارد ریال پرداخت شده است و در قالب این طرح نیز ۷۵۴ واحد تولیدی به میزان ۵ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به پایان مهلت درخواست تسهیلات تولیدی گفت: واحدهای تولیدی که واجد شرایط دریافت وام هستند توجه داشته باشند که مهلت ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات رو به اتمام است و نیز هم اکنون بخشی از واحدهای معرفی شده در حال بررسی توسط بانک‌ها هستند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی