رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

پیشتاز بازار ایران
در قالب جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران:

ده نام و نشان پیشتاز بازار ایران در سال ۹۵ معرفی می شود

ده نام و نشان پیشتاز بازار ایران در عرصه درون زایی و برون نگری سال ۹۵ در قالب جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران معرفی می شود.

ده نام و نشان پیشتاز بازار ایران در عرصه درون زایی و برون نگری سال ۹۵ در قالب جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران معرفی می شود.
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ دبیرخانه جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران اعلام کرد احترام به صنعتگران و ثروت آفرینان کشور، تلاش برای توسعه فرهنگ نام و نشان سازی ، ایجاد بستر مناسب برای توسعه فرهنگ ساخت داخلی و صادرات کالاها با نام و نشان ایرانی، افزایش سهم و نقش بخش خصوصی در فعالیت های بخش صنعت، معدن و تجارت و افزایش ظرفیت های رقابت پذیری صنعت کشور از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
این گزارش حاکیست ؛ نحوه انتخاب ” نام ونشان های پیشتاز بازار ایران ” بر مبنای شرایط صنعتی و اقتصادی و مبتنی بر رویکردهای درون زایی و برون گرایی اقتصاد مقاومتی است.
این گزارش می افزاید: پیشتاز بازار ایران ، نام تجاری، کالا، خدمات یا شرکتی است که بیشترین درصد از سهم بازار را داشته باشد و در زمینه های وفاداری مشتری، تصویر ذهنی مشتری، قیمت، سود و جایگاه بازار تسلط داشته باشد.
براین اساس با توجه به جایگاه نام و نشان در تحقق ظرفیت های بالقوه کشور و حضور تولیدات ملی در بازارهای داخلی و بین المللی و ضرورت ارتقای فرهنگ برند سازی در میان بنگاه های صنعتی و اقتصادی کشور، جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در دوازدهمین دوره خود به منظور برطرف کردن این خلاء، اقدام به انتخاب “برندهای پیشتاز بازار ایران” کرده است.

دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران ۲۵ دی ماه با رویکرد انتخاب و معرفی نام و نشان های پیشتاز بازار ایران ، انتخاب و معرفی واحدهای صنعتی، انتخاب و معرفی برترین شرکت های فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، و انتخاب و معرفی برندهای نوظهور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و احترام به صنعتگر ایرانی و ثروت آفرین ملی سرلوحه کار این جشنواره است .
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی