رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

بخش تولید در کما است
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

تولید در کما فرو رفته است

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه در حال حاضر بخش تولید در کما قرار داشته و نیازمند حمایت جدی مسؤلین است، گفت:اگر دولت توانی برای احیاء برخی از واحدهای تولید ی مشکل دار ندارد آنها را تعطیل کند. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از تسنیم، ارائه این […]

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه در حال حاضر بخش تولید در کما قرار داشته و نیازمند حمایت جدی مسؤلین است، گفت:اگر دولت توانی برای احیاء برخی از واحدهای تولید ی مشکل دار ندارد آنها را تعطیل کند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی، به نقل از تسنیم، ارائه این ارقام اندک نمی‌توان مشکلات بخش تولید را حل کرد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه بانک‌ها همکاری لازم را برای اجرای این طرح با تولیدکنندگان نداشتند، افزود: البته سیستم بانکی خود به صورت مجزا تسهیلاتی را به مشتریان خوب خود پرداخت کرده و آن را به عنوان یک اقدام مهم اعلام می‌کند.

وی تصریح کرد: تولیدکنندگان امروز دستخوش حوادثی هستند که در ایجاد آنها مقصر نبوده‌اند اما متأسفانه بدون حمایت باید با این مشکلات دست و پنجه نرم کنند.

سهل آبادی با اعلام اینکه به نظر میرسد اگر دولت توانی برای احیاء برخی از واحدهای تولیدی مشکل دار ندارد باید آنها را تعطیل کرده و برنامه‌های منسجم خود برای حمایت از سایر تولیدکنندگان قرار دهد، گفت: دولت باید برای بهره های سنگین بانک ها تدبیر جدی را به کار گیرد زیرا تعداد زیادی از واحدهای مشکل دار به خاطر همین معوقات بالا امکان دریافت وام های جدید را ندارند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اضافه کرد: در حال حاضر بخش تولید در کما قرار داشته و نیازمند حمایت جدی مسؤلین است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی