رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

فرایند صدور جواز تاسیس صنعتی الکترونیکی می‌شود
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:

فرایند صدور جواز تاسیس صنعتی الکترونیکی می‌شود

عاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي گفت: در راستاي اصلاح فرايندها، تسهيل در انجام امور و بهبود فضاي كسب و كار صدور جواز تاسیس صنعتی صددرصد الكترونيكي شده و اين رويه در خصوص صدور پروانه بهره‌برداري نيز در حال پيگيري‌ست. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل […]

عاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي گفت: در راستاي اصلاح فرايندها، تسهيل در انجام امور و بهبود فضاي كسب و كار صدور جواز تاسیس صنعتی صددرصد الكترونيكي شده و اين رويه در خصوص صدور پروانه بهره‌برداري نيز در حال پيگيري‌ست.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی ناصر شعربافيان اظهار کرد: متقاضيان علاقه‌مند به سرمايه‌گذاري در صنعت استان به منظور تسريع و تسهيل در امر سرمايه‌گذاري صنعتي و كاهش مدت زمان فرايند صدور جواز تاسيس، تمدید و اصلاح آن از اين پس نيازي به مراجعه به این سازمان جهت تكميل پرسش‌نامه و طرح توجيهي و يا استخدام مشاور و استفاده از شركت‌هاي فني و مهندسي جهت اقدام ندارند.

وی ادامه داد: انجام تمامي مراحل صرفا به صورت غيرحضوري و از طريق سامانه بهين‌ياب به آدرس اينترنتي www.behinyab.ir  انجام مي‌گيرد و نيازي به حضور فيزيكي متقاضي نیست.

شعربافیان تصریح کرد: تمام مراحل ثبت نام، بررسی و صدور مجوز صرفا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و تنها در مرحله دریافت اصل جواز تاسیس پس از تماس تلفنی سازمان نیاز به حضور متقاضی (با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه) و یا نماینده قانونی متقاضی (با وکالت محضری) در دبیرخانه سازمان است.

معاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي تصریح کرد: متقاضیان میتوانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه تکمیل اطلاعات سامانه، فرم راهنمای تخصصی مربوط را از ذیل صفحه پرتال سازمان دریافت نمایند. همچنین میز خدمت سازمان، مستقر در طبقه همکف ساختمان مرکزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در بلوار خیام آماده پاسخگویی به سؤالات و رفع ابهامات متقاضیان خواهد بود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی