رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

ایران و آلمان در صنایع برق تفاهم نامه امضا کردند
با هدف ارتقای خطوط انتقال برق؛

ایران و آلمان در صنایع برق تفاهم نامه امضا کردند

وزارت نیرو و شرکت SAG آلمان برای اجرای دو پروژه در صنایع برق با هدف ارتقای خطوط انتقال ۶۳ کیلوولت برق، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از وزارت نیرو، پژوهشگاه نیرو به ‌منظور توسعه تعاملات بین‌المللی پژوهشگاه نیرو و نیز استفاده از تخصص و ظرفیت سازمان‌ها، شرکت‌های […]

وزارت نیرو و شرکت SAG آلمان برای اجرای دو پروژه در صنایع برق با هدف ارتقای خطوط انتقال ۶۳ کیلوولت برق، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از وزارت نیرو، پژوهشگاه نیرو به ‌منظور توسعه تعاملات بین‌المللی پژوهشگاه نیرو و نیز استفاده از تخصص و ظرفیت سازمان‌ها، شرکت‌های معتبر خارجی در جهت توسعه و توانمندسازی صنعت برق کشور، تفاهم نامه همکاری مشترک و دو جانبه با شرکت SAG در حوزه انتقال برق امضا کرد.

بر اساس توافق انجام گرفته قرار است، در فاز اول دو پروژه ارتقای خطوط انتقال به ویژه خط انتقال برق ۶۳ کیلوولت و همچنین ارزیابی آسیب پذیری لرزه‌ای و مقاوم‌سازی پست‌های انتقال از طرف پژوهشگاه نیرو عملیاتی شود.

شرکت SAG آلمان یکی از ارائه‌ دهندگان خدمات و سیستم‌های مرتبط با صنایع برق، انرژی، گاز، آب، شبکه‌های مخابراتی و نیروگاهی است.

بازار اصلی این شرکت اروپایی کشورهای آلمان، فرانسه، شرق و مرکز اروپا بوده ضمن آنکه این شرکت دارای ۸۰۰۰ نیروی متخصص بوده و امسال صدمین سالگرد فعالیت خود را در شکل‌گیری و توسعه زیرساخت‌ها مربوط به انرژی در آلمان را جشن گرفته است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی