رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

رشد اقتصادی
همزمان با سفرکاروان تدبیر و امید به استان البرز؛

افتتاح چندین طرح صنعتی در البرز

در سفر رییس محترم جمهور و هیات همراه به استان البرز یازده طرح صنعتی در این استان به صورت ارتباط زنده ویدیویی افتتاح و عملیات اجرایی ۷ طرح صنعتی آغاز می شود. به گزارش گروه اقتصادی  ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری دانشجو،  طرح های پالایش نفت خام با تولید ۳۰۰ هزار تن بنزین و نفت […]

در سفر رییس محترم جمهور و هیات همراه به استان البرز یازده طرح صنعتی در این استان به صورت ارتباط زنده ویدیویی افتتاح و عملیات اجرایی ۷ طرح صنعتی آغاز می شود.

به گزارش گروه اقتصادی  ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری دانشجو،  طرح های پالایش نفت خام با تولید ۳۰۰ هزار تن بنزین و نفت و گاز و با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۶۰ نفر، احیای واحد تعطیل سیپورکس با ظرفیت ۱۷۳٫۷ هزار تن با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۳۰۰ نفر وطرح تولید مخازن تحت فشار برای تولید ۲ هزار و ۴۰۰ تن با اعتباری بیش از ۳۵٫۳ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۵۲ نفر افتتاح می شود.
همچنین طرح های فرآوری غلات با ظرفیت تولید ۴۱۰ هزار تن فروکتوز نشاسته و سیلوی ذخیره غلات با اعتبار ۵۱۲ میلیارد تومان  که برای ۵۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و طرح تولید کنتور های هوشمند برق با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲۵۰ نفر برای تولید ۱٫۸ میلیون عدد کنتور هوشمند برق  با حضور مهندس نعمت زاده به بهره برداری می رسند.
در ادامه این سفر نیز طرح های ۲ هزار و ۲۰۰ تنی تولید نائو کاتالیست ها با اعتبار ۱۸٫۵ میلیارد تومان و و اشتغال زایی ۸۵ نفر و  طرح ۳ هزارو ۱۲۹ تنی تولید لوله های بدون درز آلومینیومی و لوله های درز جوش با قطر زیر یک سانتی متر فولادی کم آلیاژ با اعتبار ۱۸٫۴ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲۵ نفر افتتاح خواهد شد.
طرح تولید ۲ میلیون متر مربعی کفپوش HDF  و اوراق فشرده ملامینه با اعتبار ۹ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال  برای ۳۰ نفر و نیز طرح بسته بندی آب معدنی و درمانی  برای تولید ۶ هزار و ۲۵۰ تن آب معدنی و درمانی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۰۰ نفر و طرح تولید ۵۱۴ هزار عدد انواع داروهای پوستی و ضد عفونی کننده و ۲۱ تن پارافین و وازلین بهداشتی با اعتبار بالغ بر ۵٫۴ میلیارد تومان و اشتغال زایی برایی ۲۰ نفر از جمله دیگر طرحهایی است که فردا با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت در استان البرز افتتاح می شود .
عملیات اجرایی طرح های سایت نمایشگاه بین المللی با مساحت ۴۶ هکتار و صرف ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار و ایجاد اشتغال برای ۱۰۰ نفر، شهرک صنعتی اشتهارد ۲ در مساحتی به وسعت ۲۴۰ هکتار و با صرف ۱۷۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی برای ۷ هزا رو ۵۹ نفر ، توسعه شهرک صنعتی کوثر در زمین به مساحت ۱۶۵ هکتار با اعتباربیش از ۱۱۵ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۴ هزار و ۸۵۳ نفر نیز آغاز خواهد شد.
مهندس نعمت زاده همچنین فردا کلنگ آغاز عملیات اجرایی طرح ۲ میلیون تنی مونتاژ و بسته بندی قطعات خودرو را با اعتبار نزدیک به ۷۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی برای ۴۰۰ نفر در اشتهارد کرج به زمین خواهد زد  .
درادامه سفر کاروان تدبیر و امید و وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان البرز عملیات اجرایی طرح تولید ۱۰ هزار تن انواع پوکه های ژلاتینی کپسول با اعتبار بالغ بر ۹۲ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۵۱۰ نفر و طرح تولید ۲۶ هزار و ۵۰۰ تن رنگهای صنعتی و ساختمانی با صرف اعتبار ۴۵ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۲۵۰ نفر آغاز می شود.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی