رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

بزرگترین تامین مالی صنعت برق
فردا رقم می‌خورد؛

بزرگترین تامین مالی صنعت برق

شهریار شهمیری، مدیرعامل کارگزاری سهم آشنا از عرضه بزرگترین تامین مالی صنعت برق کشور فردا ۲۶ آبان ماه خبر داد.  به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از آنا، شهریار شهمیری با تاکید بر اینکه این اوراق فردا ۲۶ آبان‌ماه در بورس انرژی عرضه خواهد شد، اظهار کرد: مدت سلف این اوراق یک […]

شهریار شهمیری، مدیرعامل کارگزاری سهم آشنا از عرضه بزرگترین تامین مالی صنعت برق کشور فردا ۲۶ آبان ماه خبر داد.

 به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از آنا، شهریار شهمیری با تاکید بر اینکه این اوراق فردا ۲۶ آبان‌ماه در بورس انرژی عرضه خواهد شد، اظهار کرد: مدت سلف این اوراق یک ساله و با سود روزشمار ۲۱ درصد است. سود سالیانه تعلق گرفته به این اوراق ۲۲ درصد و حداکثر سود این اوراق ۲۳ درصد است.

وی تصریح کرد: این بزرگترین تامین مالی در صنعت برق تا به امروز است و ایده و مشاور عرضه آن نیز کارگزاری سهم آشنا است. همچنین متعهد پذیره‌نویسی تامین سرمایه امین و بازارگردان هم صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مپنا آشنا است.

شهمیری عنوان کرد: با توجه به اینکه در شرایط پسابرجام نیاز به نقدینگی در بازارها احساس می‌شود بنابراین این عرضه می‌تواند به رونق اقتصادی کمک کند.

مدیرعامل کارگزاری سهم آشنا بیان کرد: این طرح برای سایر نیروگاه‌ها نیز طرح جذابی بوده و امیدواریم که دیگر نیروگاه‌ها نیز برای تامین مالی خود به این طرح ورود کنند.

گفتنی است، بزرگترین طرح تامین مالی صنعت برق در بورس انرژی شامل ۵۲۳ هزار و ۴۷۱ قرار داد است و ارزش هر قرار داد نیز بالغ بر ۳۸۳ هزار تومان است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی