رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

برداشتن مبلغی از وام رونق تولید بابت بدهی از سوی بانک‌ها
نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران:

برداشتن مبلغی از وام رونق تولید بابت بدهی از سوی بانک‌ها

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با اشاره به مشکلات پرداخت وام رونق تولید ، گفت: بانک‎ها مبالغی از تسهیلات را بابت بدهی برداشت می‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر، حسین سلاح‌ورزی در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به مهمترین مشکلات ناشی از اجرای بخشنامه پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید پرداخت […]

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با اشاره به مشکلات پرداخت وام رونق تولید ، گفت: بانک‎ها مبالغی از تسهیلات را بابت بدهی برداشت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین سلاح‌ورزی در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به مهمترین مشکلات ناشی از اجرای بخشنامه پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید پرداخت و گفت: برداشت مبالغی از تسهیلات توسط بانک‌ها به ازای بدهی‌های قبلی تسهیلات گیرندگان که عملا مانع ورود و تزریق نقدینگی به جریان تولید می‌شود یکی از مشکلات جدی این بخش است.

وی با بیان اینکه بلوکه کردن بخشی از تسهیلات به عناوین مختلف همچون وثایق مشکل دیگر متقاضیان تسهیلات طرح رونق تولید است، افزود: طولانی شدن زمان رسیدگی به درخواست‌ها توسط بانک‌ها، علیرغم فرصت معین شده به دلایل مختلف از جمله عدم کفایت اختیار بانک‌های عامل خصوصی در سطح استان را مشکل دیگر متقاضیان تسهیلات طرح رونق تولید عنوان کرد.

نایب رئیس اتاق ایران هدایت جریان پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها به مشتریان قدیمی و دارای حساب معتبر با ضمانت بازگشت‌پذیری در قالب رونق طرح تولید را از دیگر مشکل متقاضیان این تسهیلات دانست.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی