رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

احیای 37 واحد تولیدی صنعتی راکد در استان
رییس سازمان صنعت کهگیلویه و بویراحمد:

احیای ۳۷ واحد تولیدی صنعتی راکد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد از بازگشت ۳۷ واحد تولیدی راکد استان به چرخه تولید خبر داد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت:از این تعداد ۲۲ واحد در خارج از شهرک‌های صنعتی و ۱۵ واحد در شهرک‌های صنعتی  […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد از بازگشت ۳۷ واحد تولیدی راکد استان به چرخه تولید خبر داد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت:از این تعداد ۲۲ واحد در خارج از شهرک‌های صنعتی و ۱۵ واحد در شهرک‌های صنعتی  استان هستند.

داریوش دیودیده افزود: در قالب طرح رونق تولید تاکنون به  بیش از ۶۹ واحد تولیدی استان ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده است.
دیودیدهگفت: در سامانه رونق تولید ۵۷۶ واحد و طرح تولیدی ثبت‌نام و ۴۵۰ طرح‌های مصوب کارگروه استانی با مبلغ تسهیلات چهار هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل نیز معرفی شدند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود: تعیین تکلیف بدهی‌های بانکی، رفع مشکل مالیاتی واحدها، رفع مشکلات بیمه‌ای و تأمین اجتماعی، تأمین زیرساخت‌ها اعم از آب، برق، زمین و مسائل مدیریتی واحدهای صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر پیگیری می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی