رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

چهل و دومين گردهمايي انجمن مهندسي صنايع ايران برگزار مي‌شود
فردا در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود؛

چهل و دومين گردهمايی انجمن مهندسي صنايع ايران

چهل و دومين گردهمايي انجمن مهندسي صنايع ايران عصر فردا با همكاري دانشکده مهندسي صنايع دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره کل تشکیلات و روش‌های شهرداری تهران برگزار مي‌شود. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری دانشجو، چهل و دومين گردهمايي انجمن مهندسي صنايع ايران عصر فردا با همكاري دانشکده […]

چهل و دومين گردهمايي انجمن مهندسي صنايع ايران عصر فردا با همكاري دانشکده مهندسي صنايع دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره کل تشکیلات و روش‌های شهرداری تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری دانشجو، چهل و دومين گردهمايي انجمن مهندسي صنايع ايران عصر فردا با همكاري دانشکده مهندسي صنايع دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره کل تشکیلات و روش‌های شهرداری تهران برگزار مي‌شود.
هدف از برگزاري اين نشست علمي کاربردی، بررسي نقش ويژه مهندسي صنايع در مدیریت شهری همچون ساختارها و فرآیندها، بررسي توانايي‌هاي مهندسان صنايع در اين زمينه و فرصت‌هاي شغلي پيش روي آنان است.
در اين نشست كه با حضور اساتيد، صاحبنظران، مديران سازمان‌ها و شركت‌هاي دولتي و خصوصي، فعالان حوزه شهری و دانشجویان مقاطع مختلف رشته مهندسی صنایع برگزار مي‌شود، دکتر شفیعا عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت به بیان کاربردهای این رشته در حوزه های گوناگون و متنوع شهری می پردازد.

 

همچنین مدیرکل تشکیلات و روش های شهرداری تهران اهمیت مهندسی صنایع را در گستره فعالیت های شهرداری به ویژه بهبود فرایندها بیان می کند.

 

سپس در میزگردی با حضور نمایندگانی از دانشگاه، شهرداری و انجمن مهندسی صنایع ایران ضمن ارائه یک نمونه عملی از کاربرد مهندسی صنایع در مدیریت شهری که ماحصل کار مشترک دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و شهرداری تهران است، ساز و کارهای توسعه کاربرد مهندسی صنایع در حوزه های مختلف مدیریت شهری مانند برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، مدیریت پسماند، امور فرهنگی و اجتماعی، حمل و نقل شهری، مدیریت بحران و منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
حضور در گردهمايي براي اعضاي انجمن رايگان و هزينه شركت در هر كارگاه آموزشي نيم‌روزه ۳۰۰۰۰۰ ريال مي‌باشد كه ۲۰ درصد تخفيف ويژه دانشجويي و ۲۰ درصد تخفيف براي اعضاي انجمن در نظر گرفته شده است.
علاقمندان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام در گردهمايي با شماره تلفن ۱۸- ۸۱۰۳۲۳۱۷ دفتر انجمن مهندسي صنايع ايران تماس بگيرندیا به سایت انجمن به نشانی www.iiie.ir مراجعه نمایند.
‌یادآور می شود، اين گردهمايي روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۶ با موضوع «مهندسی صنایع در مدیریت شهری» در محل سالن اجتماعات شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت برگزار مي‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی