رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

تسهیلات میلیاردی به واحدهای صنعتی راکد

ادامه روند پرداخت وام های بانکی پیش بینی می شود ۴ هزار عدد از واحدهای صنعتی راکد و تولیدی دیگر تا پایان امسال احیا شود. ۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید در کشور پرداخت شده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صداوسیما وزیر صنعت ، معدن […]

ادامه روند پرداخت وام های بانکی پیش بینی می شود ۴ هزار عدد از واحدهای صنعتی راکد و تولیدی دیگر تا پایان امسال احیا شود.
۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای رفع موانع تولید در کشور پرداخت شده است.
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صداوسیما وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی وکارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت : با پرداخت این تسهیلات بانکی ۱۶ هزار واحد تولیدی و صنعتی  راکد و نیمه فعال کشور به چرخه تولید بازگشت.
نعمت زاده افزود: با ادامه روند پرداخت وام های بانکی پیش بینی می شود ۴ هزار واحد صنعتی و تولیدی دیگر تا پایان امسال احیا شود.
وی به اجرای موفق طرح ثبت نام اینترنتی صاحبان واحد های صنعتی و تولیدی برای دریافت تسهیلات بانکی اشاره کرد و گفت : در این طرح صاحبان صنایع خرد و متوسط    می توانند در سایت www.behinyab.ir  ثبت نام و پس از تایید از تسهیلات بانکی استفاده کنند.
وزیر صنعت ، معدن و تجارت، گیلان را یکی از استان های پیشرو در رفع موانع تولید دانست و خاطرنشان کرد : رتبه گیلان در کشور از۵ استان کم کار به ۵ نخست استان ارتقا یافته است.
استاندار گیلان هم با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تا کنون ۵ هزار میلیارد ریال به ۸۴۰ واحد صنعتی و تولیدی کوچک و متوسط  در استان پرداخت شده است گفت : از صاحبان ۵۶۰ واحد از این واحد ها در سامانه نام نویسی کرده بودند.
محمد علی نجفی به کاهش نرخ بیکاری در گیلان در سال های گذشته هم اشاره و تصریح کرد : با حمایت از واحد های صنعتی و تولیدی بدنبال کاهش بیش از پیش این آمار در این بخش هستیم.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی