رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 4 June

15هزار واحد تولیدی تسهیلات دریافت کردند

رئیس کل بانک مرکزی یزد از پرداخت تسهیلات به ۱۵ هزار پروژه صنعتی و واحد تولیدی در سراسر کشور خبر داد و گفت: این روال همچنان ادامه دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم. به گزارش گروه اقتصادی ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری اقتصادایران، “ولی‌اله سیف” پیش از ظهر امروز در جلسه شورای بانک‌های […]

رئیس کل بانک مرکزی یزد از پرداخت تسهیلات به ۱۵ هزار پروژه صنعتی و واحد تولیدی در سراسر کشور خبر داد و گفت: این روال همچنان ادامه دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم.

به گزارش گروه اقتصادی ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری اقتصادایران، “ولی‌اله سیف” پیش از ظهر امروز در جلسه شورای بانک‌های استان یزد در استانداری با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های دولت، تامین مالی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، اظهار داشت: بانک‌ها نیز در این زمینه نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و تاکنون ۱۵ هزار پروژه صنعتی در کشور بالغ بر ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
وی بیان کرد: این روال ادامه دارد و هیچی محدودیتی در این زمینه نداریم و هیچ توجیهی ندارد که بانکی یا شعبه ای در این زمینه از محدویت یا نبود منابع مالی سخن بگوید .

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی