رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

صادرات ۳۰ هزار تنی زغال سنگ طبس به چین
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس:

صادرات ۳۰ هزار تنی زغال سنگ طبس به چین

۳۰ هزار تن زغال زغال سنگ طبس به چین صادر شد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از دنیای معدن، رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت : ۳۰ هزار تن زغال سنگ طبس حرارتی از معدن کالشور طبس به چین صادر شده است و با توجه به سرمایه […]

۳۰ هزار تن زغال زغال سنگ طبس به چین صادر شد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از دنیای معدن، رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت : ۳۰ هزار تن زغال سنگ طبس حرارتی از معدن کالشور طبس به چین صادر شده است و با توجه به سرمایه گذاری شرکت چینی در چشم انداز دو ساله پیش بینی می شود روزانه ۵ هزار تن زغال سنگ حرارتی به این کشور صادر شود.

جلالی افزود: پروانه بهره برداری معدن زغال سنگ کالشور، ۱۰۰هزار تن در سال است و حمل این فرآورده در حال حاضر با کامیون انجام می شود.

وی با بیان اینکه ذخایر زغال سنگ شهرستان ۷۶ درصد ذخایر ذغال سنگ کشور را شامل می شود،افزود: ذخیره معدنی پروانه های بهره برداری صادر شده بیش از ۸۶۰ میلیون تن و ذخیره زمین شناسی شهرستان طبس بیش از پنج میلیارد تن است.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت : سالانه ۱/۷ میلیون تن زغال سنگ از حوزه معادن زغال سنگ طبس استخراج می شود و بیش از چهار هزار نفر در حوزه معادن زغال سنگ منطقه مشغول به کار هستند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی