رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

بهره برداری 56 طرح صنعتی
از سوی بانک صنعت و معدن صورت گرفت؛

بهره برداری ۵۶ طرح صنعتی

از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ٥٦ طرح صنعتی کوچک و متوسط با استفاده از تسهیلات اعطایی توسط شعب بانک صنعت و معدن در کشور به بهره برداری رسید . به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن طرح های یاد شده شامل طرح های ایجادی، […]

از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ٥٦ طرح صنعتی کوچک و متوسط با استفاده از تسهیلات اعطایی توسط شعب بانک صنعت و معدن در کشور به بهره برداری رسید .

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن طرح های یاد شده شامل طرح های ایجادی، توسعه و خرید ماشین آلات، با استفاده از یکهزار میلیارد ریال تسهیلات راه اندازی شده و برای ١ هزار و ١٣١ نفر شغل ایجاد کرده است.

بنا بر این گزارش در حال حاضر ١٠٩ طرح کوچک و متوسط نیز با پیشرفت متوسط ٦٦ درصد در کشور درحال اجراست که تسهیلاتی بالغ بر ٤ هزار و ٢٥٠ میلیارد ریال ریال برای پرداخت به آنها به تصویب رسیده است.

از مبلغ مصوب یادشده یکهزار و ٥٢٣ میلیارد ریال تاکنون پرداخت شده و با اتمام این طرح ها برای ٣ هزار و ٤١٠ نفرامکان اشتغال ایجاد خواهد شد.

گفتنی است؛ علاوه بر موارد یاد شده در این مدت ١١ طرح با تسهیلاتی بالغ بر ٢٥٢ میلیارد ریال و ٨٧ میلیون یورو با بهره مندی از تسهیلات ستاد بانک به مرحله بهره برداری رسیده و یکهزار و ١٤١ فرصت شغلی فراهم آورده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی