رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

معاون اول رییس جمهور

معاون اول رئیس جمهوری گفت: اقتصاد مقاومتی چرخ های تولید صنعت کشور را به حرکت درآورده و تحول خوبی را در کشور فراهم کرده است. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از  ایرنا، اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد افزود: دولت طرح های مختلف فولادی را […]

معاون اول رئیس جمهوری گفت: اقتصاد مقاومتی چرخ های تولید صنعت کشور را به حرکت درآورده و تحول خوبی را در کشور فراهم کرده است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از  ایرنا، اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد افزود: دولت طرح های مختلف فولادی را از جمله طرح ۱٫۲ میلیون تنی هرمزگان و ۱٫۸ میلیون تنی فولاد مبارکه را اجرا کرده است.
وی اظهار کرد: بهره برداری از طرح های فولادی در چهارمحال وبختیاری، چهره استان را تبدیل به یک استان صنعتی نموده است.
جهانگیری گفت: طرح اسفنجی ۸۰۰ هزار تنی ورق خاص با صنعت هایتک، چهره این استان را صنعتی تر خواهد کرد.
معاون اول رییس جمهوری هدف از سفر خود را سلام دولت تدبیر و امید به مردم استان چهارمحال وبختیاری، مردمی که سلحشوری آنها در تاریخ بی نظیر بوده است، دانست.
سه طرح بزرگ ملی «کارخانه تولید چادر مشکی»، «فاز نخست فولاد سفید دشت» و «واحد ورق پوشش دار تاراز» در شهرک صنعتی شهرکرد در سفر یکروزه معاون اول رییس جمهوری به چهارمحال و بختیاری افتتاح می شود.
حضور در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و بازدید از چند طرح صنعتی چهارمحال وبختیاری از دیگر برنامه های جهانگیری در سفر به شهرکرد است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی