رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

صادرات گاز به ایران
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین:

راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های گاز

اسماعیل مفردبوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از راه‌اندازی سامانه کنترل مانیتورینگ ایستگاه‌های گاز این شرکت خبرداد. به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی، دنیای اقتصاد نوشت: اسماعیل مفردبوشهری با اعلام این خبر افزود: با توجه به دستور مدیریت شرکت ملی گاز ایران مبنی بر استقرار سیستم‌های پالایش آنلاین ایستگاه‌های گاز، سامانه مانیتورینگ این شرکت طی […]

اسماعیل مفردبوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از راه‌اندازی سامانه کنترل مانیتورینگ ایستگاه‌های گاز این شرکت خبرداد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی، دنیای اقتصاد نوشت:

اسماعیل مفردبوشهری با اعلام این خبر افزود: با توجه به دستور مدیریت شرکت ملی گاز ایران مبنی بر استقرار سیستم‌های پالایش آنلاین ایستگاه‌های گاز، سامانه مانیتورینگ این شرکت طی دو فاز برنامه‌ریزی و طراحی شده است که فاز اول آن در اواخر مهر به بهره‌برداری رسید.

بوشهری در تشریح استقرار فاز اول سامانه مانیتورینگ گفت: فاز اول طرح که ۵ ایستگاه CGS و ۳۰ ایستگاه CNG در استان را دربرمی‌گیرد، با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال طی مدت یک سال مطابق آخرین استانداردها و دستورالعمل‌های شرکت ملی گاز ایران عملیاتی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین از طراحی و برنامه‌ریزی برای اجرای فاز دوم طرح مانیتورینگ با بهره‌گیری از تجربیات فاز اول خبر داد و افزود: فاز دوم سامانه مانیتورینگ شامل ۲۸ایستگاه CNG و ۱۱ ایستگاه CGS مهم و پرمصرف استان می‌شود که پس از انجام مراحل مطالعاتی و طراحی در حال اقدام است که امید است با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده در سال ۱۳۹۶ به بهره‌برداری برسد.

بوشهری تصریح کرد: از مزایای این سامانه می‌توان به کنترل میزان گاز ورودی استان و پایش شرایط ایستگاه‌ها CGS به‌ویژه در فصل سرد سال و نیز کنترل وضعیت و صحت عملکرد ایستگاه‌های CNG اشاره کرد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی