رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

صنایع آب‌ بر اصفهان مجوز نمی‌گیرند
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

صنایع آب‌ بر اصفهان مجوز نمی‌گیرند

وزیر صنعت، معدم و تجارت از عدم صدور مجوز برای صنایع آب بر در استان اصفهان خبر داد. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از جام جم، محمدرضا نعمت‌زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان که با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، با اشاره به […]

وزیر صنعت، معدم و تجارت از عدم صدور مجوز برای صنایع آب بر در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از جام جم، محمدرضا نعمت‌زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اصفهان که با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، با اشاره به اینکه باید الگوی استفاده کمتر از آب در صنعت اجرایی شود، اظهار داشت: در حال حاضر صنایع کشور دو درصد آب کشور را مصرف می کنند اما این آمار در اصفهان بیشتر است که به همین دلیل از این پس به صنایع آب بر در اصفهان مجوز داده نمی شود.

وی بیان داشت: باید وام های اعطایی به بخش کشاورزی هرچه زودتر از سوی بانک‌ها پرداخت شود تا صنایع کوچک و بزرگ در این حوزه برای افزایش اشتغال زایی راه اندازی شود.

وزیر صنعت، با اشاره به اینکه استان اصفهان واحدهای بزرگ خوداتکا زیاد دارد، افزود: البته برخی از این واحدها به تسهیلات برای تداوم مسیر خود نیاز دارند.

وی با بیان اینکه در نتیجه شرایط اقتصادی برخی واحدهای کوچک دچار مشکلات زیادی شده‌اند، گفت: تقویت همه این واحدها امکان پذیر نیست چراکه فعالیت برخی از آنها برای کشور صرفه اقتصادی ندارد.

نعمت زاده اضافه کرد: در صورت عملیاتی شدن طرح هایی با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در استان اصفهان، پیش بینی شده ۵۰ هزار فرصت شغلی در اصفهان ایجاد شود.

وی ادامه داد: البته با همین شیوه ۲۰۰ هزار فرصت شغلی غیرمستقیم نیز در استان فراهم می شود و در صورت اجرای طرح های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت، ۲۴ هزار فرصت شغلی نصیب استان اصفهان خواهد شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی