رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

عرضه ۹۶ هزار تن انواع کالا در تالار صادراتی

تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز ۱۱ آبان ماه میزبان عرضه ۹۶ هزار و ۸۵۰ تن انواع کالا است. به گزارش گروه بانک و بورس و بیمه  ویکی‌پی‌جی به نقل از «پایگاه خبری بورس کالای ایران»،  طی این روز و در تالار مذکور ۶ هزار تن وکیوم باتوم، ۵۰۰ تن لوب کات، ۹۰ هزار تن […]

تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز ۱۱ آبان ماه میزبان عرضه ۹۶ هزار و ۸۵۰ تن انواع کالا است.

به گزارش گروه بانک و بورس و بیمه  ویکی‌پی‌جی به نقل از «پایگاه خبری بورس کالای ایران»،  طی این روز و در تالار مذکور ۶ هزار تن وکیوم باتوم، ۵۰۰ تن لوب کات، ۹۰ هزار تن انواع قیر و ۳۵۰ تن عایق رطوبتی عرضه می شود.

براساس این گزارش ۳۶ هزار و ۱۹۵ تن انواع مواد پلیمری شامل گریدهای مختلف پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی وینیل کلراید، پلی بوتادین رابر، پلی استایرن، اکریلونیتریل بوتادین استایرن واستایرن بوتادین رابر در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

علاوه بر این ۴۳ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر و ۲ هزار و ۲۰۰ تن گوگرد نیز در تالار  فرآورده های نفتی و پتروشیمی روی تابلوی عرضه می رود.

تالار محصولات کشاورزی عرضه ۲۴۲ تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی را تجربه می کند.

علاوه بر این ۸ هزار و ۸۵۰ تن جو دامی، ۴۰۰ تن تفاله چغندر قند، ۱۹۵ تن ذرت دامی، ۱۰۰ تن روغن خام سویا، ۴۰۰ تن شکر سفید، یک هزار تن گندم خوراکی و یک هزار تن گندم دوروم در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

همچنین ۲هزار و ۹۸۴ تن ذرت دانه ای ۸ انبار استان کرمانشاه و یک انبار استان کردستان به صورت گواهی سپرده کالایی در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی