رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

نظری به رده‌بندی بهای پلیمرها
ذره بین روی فهرست جدید قیمت‌ها؛

نظری به رده‌بندی بهای پلیمرها

مقایسه قیمت محصولات پلیمری در تاریخ ۲۵ مهر و ۹ آبان نشان می دهد که اکثر کالاها روندی صعودی داشته اند، به طوری که ABS و پی وی سی ها بیشترین افزایش قیمت را داشتند. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه خبری بورس کالا، بیشترین افزایش قیمت محصولات پلیمری […]

مقایسه قیمت محصولات پلیمری در تاریخ ۲۵ مهر و ۹ آبان نشان می دهد که اکثر کالاها روندی صعودی داشته اند، به طوری که ABS و پی وی سی ها بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه خبری بورس کالا، بیشترین افزایش قیمت محصولات پلیمری متعلق به اکریلوبوتادین استایرن (ABS) با ۴.۱ درصد افزایش نسبت به دو هفته است، این کالا از رقم ۵ هزار و ۳۴۵ تومان به ۵ هزار و ۵۶۵ تومان رسیده است.

در رده دوم افزایش قیمت ها، پی وی سی ها با ۳.۴ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل قرار دارند. گرید ۵۷ و ۷۰ نسبت به دو هفته قبل ۱۱۲ تومان و گرید ۶۰ و ۶۵ نیز به ترتیب ۱۰۶ و ۱۰۱ تومان نسبت به دو هفته قبل رشد قیمت داشته اند.

پلی اتیلن های سبک فیلم نیز با ۲.۷ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل در رده بعدی رشد قیمت ها قرار دارند، این کالاها ۱۰۸ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شدند.

پلی استایرن های معمولی و مقاوم هم به ترتیب با ۸۹ و ۹۴ تومان افزایش قیمت در رتبه های بعدی رشد قیمت ها قرار دارند. پلی اتیلن سنگین اکستروژن، پلی اتیلن های سنگین تزریقی و دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل ۱.۵ و ۱.۱ درصد رشد قیمت داشته اند. پلی اتیلن های سبک خطی، فیلم، پلی اتیلن های سنگین بادی نیز نسبت به دو هفته قبل روندی افزایشی داشته اند.

کمترین رشد قیمت ها نیز نسبت به دو هفته قبل متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری با ۰.۱ درصد کاهش است.

در همین حال پلی پروپیلن شیمایی نسبت به دو هفته قبل روندی کاهشی داشت، به طوری که این کالا از ۳ هزار و ۷۶۳ به ۳هزار و ۷۵۶ تومان رسید، این کالا ۰.۱ درصد نسبت به دو هفته قبل افت داشت.

همچنین در محاسبه قیمت محصولات پلیمری، نرخ دلار نیز روندی افزایشی داشت، نرخ دلار از ۳ هزارو ۵۸۲ به ۳ هزارو ۵۹۲ تومان رسید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی