رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

افزایش رشد نصب کنتورهای هوشمند
بین سال‌ های 2016‌ تا 2025 تحقق می یابد؛

افزایش رشد نصب کنتورهای هوشمند

موسسه تحقیقاتی نویگنت پیش ‌بینی نموده است بازار جهانی کنتورهای هوشمند، در بین سال‌ های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۵، رشد ۲۳ درصدی به جهت افزایش بکارگیری زیرساخت اندازه‌ گیری مثل کنتورهای هوشمند و نقل و انتقالات جهانی تجهیزات مربوطه خواهد داشت. به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی به نقل از سازمان بهره وری انرژی، این موسسه […]

موسسه تحقیقاتی نویگنت پیش ‌بینی نموده است بازار جهانی کنتورهای هوشمند، در بین سال‌ های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۵، رشد ۲۳ درصدی به جهت افزایش بکارگیری زیرساخت اندازه‌ گیری مثل کنتورهای هوشمند و نقل و انتقالات جهانی تجهیزات مربوطه خواهد داشت.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی به نقل از سازمان بهره وری انرژی، این موسسه تحقیقاتی در گزارش خود می افزاید نفوذ کنتورهای هوشمند از ۳۰ درصد در پایان سال ۲۰۱۶ به ۵۳ درصد در پایان سال ۲۰۲۵ خواهد رسید. همچنین انتظار می ‌رود تولید درآمد در بازار کنتور هوشمند از ۸.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ به ۱۰.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۵ افزایش یابد.
آقای مایکل کلی، از محققین موسسه تحقیقاتی نویگنت، عنوان نموده است: در کنار این بازار رو به رشد، جایگزینی و بروز‌رسانی تجهیزات با پشتیبانی دولت‌ها و شرکت‌های ذینفع موجب سرعت یافتن این روند افزایشی خواهد شد و در صورتی که کشورهای توسعه یافته همچنان سیاست خود را در اجرای گسترده سیستم ‌های اندازه ‌گیری هوشمند حفظ نمایند، استقرار کنتورهای هوشمند منجر به ایجاد و توسعه بازارهای جدید و نو ظهوری در آینده خواهد گردید.

در حال حاضر، کشورهای غرب اروپا، پیاده‌ سازی‌ های مقیاس بزرگی را برنامه‌ ریزی نموده ‌اند. این موسسه پیش ‌بینی می ‌نماید پیاده ‌سازی عظیم این پروژه ‌ها در چین نیز بر نصب سراسری کنتور هوشمند در مناطق آسیا -اقیانوسیه تاثیر بگذارد. همچنین کشورهای آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا، تحرکات بیشتری را پس از ورودی آهسته به بازارهای کنتور هوشمند آغاز نمایند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی