رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

احداث پنج آب‌شیرین‌کن جدید
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان:

احداث پنج آب‌شیرین‌کن جدید

عبدالحمید حمزه‌پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از احداث ۵ آب‌شیرین‌کن جدید در پنج روستای استان خبر داد. به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی به نقل از شرکت اب و فاضلاب، عبدالحمید حمزه‌پور افزود: این پنج سایت آب‌شیرین‌کن در روستاهای نانگ، ناهنگ، گابریک، بمانی و کوخرد با مشارکت بخش خصوصی احداث می‏شوند.وی افزود: […]

عبدالحمید حمزه‌پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از احداث ۵ آب‌شیرین‌کن جدید در پنج روستای استان خبر داد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی‌پی‌جی به نقل از شرکت اب و فاضلاب، عبدالحمید حمزه‌پور افزود: این پنج سایت آب‌شیرین‌کن در روستاهای نانگ، ناهنگ، گابریک، بمانی و کوخرد با مشارکت بخش خصوصی احداث می‏شوند.وی افزود: انتخاب سرمایه ‏گذار به‌منظور احداث این تاسیسات از طریق مناقصه عمومی انجام شد و این قراردادها به روش BOO است.

حمزه‌پور در ادامه با اشاره به تعداد شهرستان‏های استان هرمزگان و کم ‏آبی برخی از روستاها اعلام کرد: این طرح‌ها در ۵روستای شهرستان‏های بستک، بندرلنگه، بندرعباس، سیریک و جاسک احداث می‏شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان تصریح کرد: با راه‏ اندازی این آب‌شیرین‌کن‌ها میزان هفت هزار مترمکعب آب شیرین و شرب در شبانه‏ روز تولید می‏شود که مشکل کم‏ آبی بیش از ۱۰ هزار نفر در استان رفع می‏شود.وی افزود: برای ساخت این آب‌شیرین‌کن‌ها ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی سرمایه ‏گذاری خواهد شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی