رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

عرضه انواع فلز سرخ در تالار نقره ای

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز ۹ آبان ماه، شاهد عرضه ۲۱ هزار و ۷۰۰ تن انواع مس است. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، طی این روز و در تالار مذکور یک هزار تن مس مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن […]

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز ۹ آبان ماه، شاهد عرضه ۲۱ هزار و ۷۰۰ تن انواع مس است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، طی این روز و در تالار مذکور یک هزار تن مس مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد و ۲۰ هزار تن مس کم عیار شرکت ملی صنایع مس ایران، ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت گیل راد شمال و ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان عرضه می شود.

در این روز ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و۱۵۰ تن سولفور مولیبدن نیز در تالار محصولات صنعتی ومعدنی عرضه می شود.

بر اساس این گزارش  ۴۴ هزار و ۷۶۴ تن انواع قیر، عایق رطوبتی، لوب کات سبک و وکیوم باتوم در تالارصادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۹۳ هزار و ۴۷۶ تن وکیوم باتوم، مواد شیمیایی، انواع قیر، مواد پلیمری، لوب کات و گوگرد در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار و ۲۱۰ تن جو دامی، ۲۹۵ تن ذرت دامی، ۴۰۰ تن شکر سفید و ۱۰۰ تن کنجاله سویا پلیت است.علاوه بر این یک هزار و ۱۵۵ تن جو دامی استان های گلستان، لرستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، همدان، خراسان شمالی، ایلام و اصفهان نیز در قالب طرح قیمت تضمینی در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

همچنین ۲ هزار و ۵۸۹ تن ذرت  ۹ انبار استان های کرمانشاه و کردستان و ۷ تن جو  انبار استان قزوین نیز در قالب گواهی سپرده کالایی در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی