رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر؛

بوشهر مقام نخست سرمایه گذاری صنعتی در کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هفت ماه امسال با صدور ۱۴۰ فقره جواز تاسیس طرحهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۱۷هزار و۷۳۳ میلیارد ریال این استان در جایگاه نخست کشور در زمینه سرمایه گذاری صنعتی قرار گرفت. به گزارش ایرنا، روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر روز […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هفت ماه امسال با صدور ۱۴۰ فقره جواز تاسیس طرحهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۱۷هزار و۷۳۳ میلیارد ریال این استان در جایگاه نخست کشور در زمینه سرمایه گذاری صنعتی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر روز سه شنبه به نقل از سید حسین حسینی محمدی افزود: با پیش بینی این میزان سرمایه گذاری در طرح های صنعتی برای چهار هزار و ۳۳۵ نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
وی اضافه کرد: هم اکنون وضعیت موجود مجوز های تاسیس طرح های صنعتی دراستان ۱۷۷۰ فقره با پیش بینی سرمایه گذاری ۶۳۷ هزار و ۷۴۶ میلیارد ریال و اشتغال ۵۵ هزار و ۲۵۴ نفر است.
حسینی محمدی بیان کرد: زیر ساخت های لازم از جمله منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، شهرکهای صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی شمال این استان برای این سرمایه گذاری ها وجود دارد.
وی گفت: سرمایه گذاری های عظیم در بخش های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی هم اکنون در استان بوشهر در دست اجراست که می تواند در آینده باعث تحول و رشد اقتصادی مطلوبی در این استان و کشور شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: وضعیت موجود پروانه بهره برداری صنعتی تا پایان مهرماه سال جاری در این استان ۶۸۲ فقره با سرمایه گذاری ۱۰۷ هزار و۸۷۲ میلیارد ریال و اشتغال ۲۷هزار و ۲۱۷ نفر است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی