رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به روان سازی دریافت تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط عنوان کرد که واحدهای تولیدی و صنعتی که دارای صادرات نیستند یعنی دارای کیفیت نیستند و قابلیت رقابت‌ پذیری با دیگر محصولات مشابه در داخل و خارج را ندارند. به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به روان سازی دریافت تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط عنوان کرد که واحدهای تولیدی و صنعتی که دارای صادرات نیستند یعنی دارای کیفیت نیستند و قابلیت رقابت‌ پذیری با دیگر محصولات مشابه در داخل و خارج را ندارند.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی‌پی‌جی به نقل از  ایسنا، ‌محمدرضا نعمت زاده در حاشیه بهره‌برداری از دو واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان ساوه، مهم‌ترین محور تولید و صنعت را توسعه صادرات عنوان کرد و افزود: با صادرات است که هم صنایع مجاب به تولید با کیفیت شده و هم رقابت‌پذیر خواهند بود.

وی در ادامه گفت: تاکنون ۱۳ هزار واحدهای تولیدی کوچک و متوسط توانسته‌اند تسهیلات بانکی دریافت کنند که حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی داده شده است.

وی انتظار از دریافت‌کنندگان تسهیلات بانکی را رونق تولید و اشتغال جدید عنوان کرد و گفت: هدف دولت در سال جاری رونق تولید است.

نعمت زاده در خصوص روان‌سازی دریافت تسهیلات بانکی اضافه کرد: این تسهیلات با همکاری بانک‌ها، سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط ارائه می‌شود.

وی افزود: این موضوع که در چهار ماه گذشته ۱۳ هزار واحد صنعتی و کشاورزی توانسته‌اند تسهیلات بانکی دریافت کنند نشان از روان بودن سیستم دریافت تسهیلات بانکی دارد.

وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه بانک‌ها پول عمومی را در اختیار ندارند و پول مردم است، گفت : بانک‌ها باید با دریافت وثیقه  از باز پرداخت مطمئن شوند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی