رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

حرکت بعدی فلز سرخ چیست؟
تحلیل تکنیکال مس؛

حرکت بعدی فلز سرخ چیست؟

فلز سرخ مس بعد از تجربه بازار نزولی چند ساله از سال ۲۰۱۱، سرانجام در سال گذشته تثبیت شد و در حال حاضر نیز با نوسان ملایم‌تری در حرکت است. یکی از نگرانی‌هایی که در مورد مس وجود دارد، آسیب‌پذیری از یک رکود یا ترکیدن حباب اقتصاد چین است؛ سناریویی که تاکنون صحت آن تایید […]

فلز سرخ مس بعد از تجربه بازار نزولی چند ساله از سال ۲۰۱۱، سرانجام در سال گذشته تثبیت شد و در حال حاضر نیز با نوسان ملایم‌تری در حرکت است.

یکی از نگرانی‌هایی که در مورد مس وجود دارد، آسیب‌پذیری از یک رکود یا ترکیدن حباب اقتصاد چین است؛ سناریویی که تاکنون صحت آن تایید شده است. «جسی کلمبو» یک تحلیلگر اقتصادی معتقد است، مس از ابتدای سال ۲۰۱۶ در محدوده ۲ دلار در هر پوند معامله شده و سطح مقاومت این فلز ۲ دلار و ۳۰ سنت بوده است. بنابراین یکی از این سطوح باید برای حرکت مهم بعدی مس شکسته شود. نمودار هفتگی نشان می‌دهد که مس همچنان زیر خط روند نزولی قرار دارد. شکستن سطح مقاومت ۲ دلار و ۳۰ سنت و حرکت بالای خط روند نزولی می‌تواند علامت بازار صعودی باشد. همچنین شکست زیر خط حمایت بحرانی ۲ دلار در پوند، می‌تواند نشان دهنده وضعیت نزولی باشد. نمودار بلند‌مدت نشان می‌دهد که چطور ۵/ ۱ دلار در پوند سطح حمایت مهمی است و در بلند‌مدت به‌عنوان یک آهنربا برای قیمت‌ها عمل می‌کند. حباب اعتباری چین، می‌تواند ریسک‌های نزولی بیشتری برای مس ایجاد کند.

حرکت بعدی فلز سرخ چیست؟

حرکت بعدی فلز سرخ چیست؟

حرکت بعدی فلز سرخ چیست؟

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی