رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی با محوریت بویلر چگالشی
در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برگزار شد؛

نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی با محوریت بویلر چگالشی

 نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی  با محوریت بویلر چگالشی در تاریخ ۲۹ مهر ماه در آمفی تئاتر سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی، راس ساعت ۱۴ بعداز ظهر توسط شرکت پاکمن و با سخنرانی مهندس سعید میرزازاده آغاز شد. به گزارش خبرنگار ویکی پی جی، اصلی ترین مباحث نشست تخصصی تکنولوژی نوین […]

 نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی  با محوریت بویلر چگالشی در تاریخ ۲۹ مهر ماه در آمفی تئاتر سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی، راس ساعت ۱۴ بعداز ظهر توسط شرکت پاکمن و با سخنرانی مهندس سعید میرزازاده آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ویکی پی جی، اصلی ترین مباحث نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی بویلرهای چگالشی و مشعل بودند.

در ابتدای این نشست، مهندس سعید میرززاده شعار شرکت پاکمن را ۴۰ سال خدمت در پهنای ایران معرفی کرد و از ۱۲ هزار پروژه در حال کار صحبت و درباره برند ۹۸ درصد توضیحاتی را  ارایه کرد و در ادامه پیرامون  محدودیت های بویلرهای سنتی و کلاسیک و فولادی که قابلیت راندمان بالای ۸۶ درصد را دارا نیستند و تغییر زاویه دید از ۸۶ به ۹۸ درصد برای رسیدن به راندمان  مورنظر، بحث کرد .

در ادامه مهندس عمادی  از مدیران ارشد بخش تولید شرکت پاکمن، توضیحات بیشتری درباره نحوه کارکرد بویلرهای چگالشی و چرایی بالا بودن راندمان این بویلرها ارایه داد و سپس مهندس وحید عزیزی مدیر واحد مشعل سازی به بحث در مورد مشعل های با قابلیت استفاده بر روی بویلرهای چگالشی پرداخت.

در مورد بویلرهای چگالشی این مطلب لازم به ذکر است که بویلرهای چگالشی با بازیابی انرژی موجود در بخار آب داخل محصولات احتراق راندمانی نزدیک به ۹۸ درصد را برای بویلر به ارمغان می آورند که خود موجب کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی مصرف انرژی در ساختمان خواهد بود و مزایای بویلر چگالشی نسبت به بویلرهای معمولی : ابعاد کوچکتر نسبت به بویلرهای مشابه، کنترل حرارت در خروجی بویلر چگالشی ، راندمان بالاست و موارد استفاده از بویلر چگالشی: تولید آبگرم مصرفی، فن کویل ها، گرمایش از کف، درجه حرارتهای پایین تر آب برگشتی است و مزیت مشعل های  بویلر چگالشی نسبت به بویلرهای معمولی مشعل های کم صدا با حداقل آلاینده است.

لازم به ذکر است  نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی  با محوریت بویلر چگالشی در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به پایان رسید.

اسلاید سخنرانی های نشست تخصصی تکنولوژی نوین در سیستم های گرمایش مرکزی با محوریت بویلر چگالشی را از  اینجا دانلود کنید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی