رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۵ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 16 July

رئيس کل بانک مرکزي

رئيس کل بانک مرکزي گفت: سياست و اولويت نخست نظام بانکي حمايت از توليد مي باشد و تاکنون در همين راستا اقدام هاي خوبي صورت گرفته است. به گزارش گروه نفت و انرژی ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاري آريا، ولي الله سيف در حاشيه بازديد از واحد توليدي فرش پارس واقع در شهر صنعتي البرز  […]

رئيس کل بانک مرکزي گفت: سياست و اولويت نخست نظام بانکي حمايت از توليد مي باشد و تاکنون در همين راستا اقدام هاي خوبي صورت گرفته است.
به گزارش گروه نفت و انرژی ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاري آريا، ولي الله سيف در حاشيه بازديد از واحد توليدي فرش پارس واقع در شهر صنعتي البرز  افزود: در چارچوب اجراي `طرح بهين ياب` براي تقويت و فعال کردن بخش توليد تاکنون ۶۰ هزار ميليارد ريال تسهيلات بانکي به بنگاه هاي اقتصادي در کشور پرداخت شده است.
وي اظهار داشت: نظام بانکي تلاش دارد اين نياز بخش توليد را به ويژه در صنايع کوچک و متوسط در راستاي تقويت اشتغالزايي و رشد اقتصادي تامين کند.
رئيس کل بانک مرکزي ادامه داد: تسهيلات بانکي مربوط به طرح بهين ياب تاکنون در تحرک بخشيدن به بخش توليد موثر واقع شده است.
وي گفت: حمايت هاي نظام بانکي کشور از بخش توليد تنها منحصر به آن دسته از بنگاههاي اقتصادي که در طرح بهين ياب ثبت نام کرده اند نبوده بلکه واحدهاي توليدي مي توانند بطور مستقيم به بانک ها مراجعه کرده و درخواست سرمايه در گردش مورد نياز خود را ارائه دهند.
سيف افزود: بازديد مسئولان استاني از بنگاه هاي اقتصادي مي تواند ضمن آشنا کردن آنها با مشکلات موجود، به تصميم گيري هاي بهتر نيز کمک کند.
همچنين در اين بازديد درخواست استمهال بدهي واحد فرش پارس توليد کننده انواع گوني به ميزان هزار و ۳۰۰ ميليارد ريال مطرح و رسيدگي به آن در دستور کار قرار گرفت.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی