رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

بازار واردات

 ایران سطح روابط تجاری خود با استرالیا را در سطح ۱۰ میلیارد دلار هدفگذاری کرده است. نباید از بازار واردات ۲۰۰ میلیارد دلاری استرالیا غافل شد. به گزارش گروه خبری ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، «غلامحسین شافعی» امروز(چهارشنبه) در همایش تجاری ایران و استرالیا در محل اتاق ایران افزود: ایران سطح روابط تجاری خود با […]

 ایران سطح روابط تجاری خود با استرالیا را در سطح ۱۰ میلیارد دلار هدفگذاری کرده است. نباید از بازار واردات ۲۰۰ میلیارد دلاری استرالیا غافل شد.

به گزارش گروه خبری ویکی‌پی‌جی به نقل از ایرنا، «غلامحسین شافعی» امروز(چهارشنبه) در همایش تجاری ایران و استرالیا در محل اتاق ایران افزود: ایران سطح روابط تجاری خود با استرالیا را در سطح ۱۰ میلیارد دلار هدفگذاری کرده است. نباید از بازار واردات ۲۰۰ میلیارد دلاری استرالیا غافل شد.

وی ادامه داد: اگر در دهه گذشته تحریم ها به روابط تجاری دو کشور آسیب وارد نمی کرد، روابط تجاری یک میلیارد دلاری آن زمان امروز به ۱۰ میلیارد دلار رسیده بود.

وی افزود: برگزاری این همایش و فراهم کردن مذاکرات رو در روی فعالان اقتصادی دو کشور، نقطه آغاز روابط دو کشور و نشان دهنده اشتیاق واقعی بازرگانان و صاحبان صنایع ۲ کشور برای جبران گذشته است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی