رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران
به گزارش گروه خبری ویکی‌پی‌جی به نقل از دنیای معدن

حضور ۱۳ کشور خارجی در پنجمین نمایشگاه صنایع معدنی

ده ها شرکت و هیئت بازرگانی و سرمایه گذار داخلی و خاجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۳ کشور مناطق مختلف جهان از نخستین روز هفته آینده در پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران که در نوع خود یکی از نمایشگاه های بزرگ منطقه خاورمیانه محسوب می شود،گرد هم […]

ده ها شرکت و هیئت بازرگانی و سرمایه گذار داخلی و خاجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۳ کشور مناطق مختلف جهان از نخستین روز هفته آینده در پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران که در نوع خود یکی از نمایشگاه های بزرگ منطقه خاورمیانه محسوب می شود،گرد هم می آیند.

به گزارش گروه خبری ویکی‌پی‌جی به نقل از دنیای معدن، پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی؛ این رویداد مهم صنعتی و اقتصادی از ۱۰ تا ۱۲مهر ماه در شبستان اصلی مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره) برگزار می شود.

در این نمایشگاه بیش از ۱۶۰ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی به طور مستقیم و یا نمایندگان آنها از کشورهای آلمان، دانمارک، برزیل، شیلی ،فرانسه ، اوکراین،چین،سوئیس،آفریقای جنوبی،نیجریه،اسپانیا،انگلستان و لهستان؛جدیدترین تولیدات و خدمات خود را عرضه خواهند کرد.

پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری برگزار خواهد شد و در آن انواع صنایع، تجهیزات و ماشین آلات معدنی، صنایع معدنی، شرکت های مختلف سرمایه گذار، موسسات مالی و اعتباری و مهندسین مشاور حضور و مشارکت دارند

ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن،معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری،آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی،یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات،تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی ، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‏های معدنی کشور، جهت دهی سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدن، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت ها، از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

معرفی پتانسیل های صنعت معدنی مناطق مختلف ایران و دعوت از سفرای برخی کشورها از جمله کشورهای مختلف اروپائی برای جلب و جذب سرمایه گذاری در این حوزه ها ، یکی از برنامه های اصلی پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران است.

چند هیئت بازرگانی، تجاری و سرمایه گذاری از کشورهای مختلف جهان با حضور در محل مصلی امام خمینی (ره)ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاهی؛با تولید کنندگان، تجار، بازرگانان و صنعتگران معدنی کشورمان وارد مذاکرات تجاری شوند.

پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی (ایمیدرو)و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه با شماره تلفن های۸۸۵۴۸۸۴۵ الی ۹ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند و یا به پایگاه اینترنتیwww.minex.ir مراجعه کنند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی